Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Leden 2012

12.01.2012 Pohádkový ples

12.01.2012 se na Hlávkově škole konala akce zvaná Pohádkový ples, který byl určený především pro všechna dítka z mateřských školek a jejich rodiče. Ples byl zahájen předtančením Tanečního kroužku a úvodním slovem pana ředitele. Hned po úvodu čekala na všechny volná taneční zábava a bezplatná tombola (každý lístek vyhrál), divadelní představení žáků německého jazyka a nakonec ,, Půlnoční překvapení´´ - taneční vystoupení našich zombíčků (Taneční kroužek) na písničku od Michaela Jacksona – Thriller. Závěrem byly vyhlášeny výsledky tajné soutěže o nejkrásnější kostým. Nejkrásnější chlapecký kostým – Maxík Jeřábek, nejkrásnější dívčí kostým – Nikolka Zarková. Tuto vydařenou akci zorganizoval Kreativní kroužek Hlávkova škola a o uvolněnou zábavu se postaral Taneční kroužek Hlávkova škola. Krátký sestřih můžete shlédnout zde:

http://www.mvtv.cz/index.php?page=zpravodajstvi/reportaze/pohadkovy_ples/pohadkovy_ples

Lucie Gontkovičová


12.01.2012 Otevřená Hlávkovka

Ve čtvrtek 12.1.2012 v dopoledních hodinách se naše škola otevřela všem budoucím předškolákům. Ti měli možnost se se svými rodiči, prarodiči a s učitelkami MŠ podívat do vyučovací hodiny v 1.a 2.třídách.

Zájem byl opravdu veliký. Kdo přišel, sám viděl, že v hodinách se vystřídalo mnoho budoucích školáčků. Ti nynější se ukázali jako šikovní počtáři či čtenáři a dokázali všem, že se opravdu ve škole mají na co těšit.

Poděkování patří rodičům a učitelkám všech MŠ, které s dětmi naší školu navštívili a také našim žáčkům, kteří si pod vedením třídních učitelek připravili dárečky pro své budoucí spolužáky.

Mgr. Hana Blažková


11.01.2012 Košíková

Dne 11.1.2012se v tělocvičně konal přebor školy v košíkové mladších chlapců. Zúčastnila se družstva šesté a sedmých tříd. Pro šesťáky to byl první takový turnaj a v souboji se staršími soupeři to měli těžké. Se 7.A sehráli vyrovnané utkání a po trestných hodech dokonce vyhráli. Pro 7.A bylo nevýhodou, že se sešla pouze ve čtyřech hráčích! A tak vítězem se po dvou přesvědčivých vítězství stala 7.B. Všichni chlapci předvedli bojovné výkony a dobře si zahráli. Poznali však, že košíková je náročný sport a je třeba hodně trénovat, aby hra byla lepší. Většině hráčů chybí větší přehled, klid ve hře, uvolňování a přesnější střelba.Všechna družstva dostala diplomy a vítězové navíc ještě sladkou odměnu. Na fotografii vítězné družstvo 7.B

Celkové pořadí:

  • 7.B
  • 6.
  • 7.A

Mgr. Jaroslav Helcl

Naposledy změněno: čtvrtek, 28 únor 2013 23:39
  • Ohodnotit tuto položku
    (0 hlasů)
  • Zveřejněno v Archiv 2011/12
  • Zobrazeno 4380 krát
Více z této kategorie: « Únor 2012 Prosinec 2011 »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání