Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Leden 2012

12.01.2012 Pohádkový ples

12.01.2012 se na Hlávkově škole konala akce zvaná Pohádkový ples, který byl určený především pro všechna dítka z mateřských školek a jejich rodiče. Ples byl zahájen předtančením Tanečního kroužku a úvodním slovem pana ředitele. Hned po úvodu čekala na všechny volná taneční zábava a bezplatná tombola (každý lístek vyhrál), divadelní představení žáků německého jazyka a nakonec ,, Půlnoční překvapení´´ - taneční vystoupení našich zombíčků (Taneční kroužek) na písničku od Michaela Jacksona – Thriller. Závěrem byly vyhlášeny výsledky tajné soutěže o nejkrásnější kostým. Nejkrásnější chlapecký kostým – Maxík Jeřábek, nejkrásnější dívčí kostým – Nikolka Zarková. Tuto vydařenou akci zorganizoval Kreativní kroužek Hlávkova škola a o uvolněnou zábavu se postaral Taneční kroužek Hlávkova škola. Krátký sestřih můžete shlédnout zde:

http://www.mvtv.cz/index.php?page=zpravodajstvi/reportaze/pohadkovy_ples/pohadkovy_ples

Lucie Gontkovičová


12.01.2012 Otevřená Hlávkovka

Ve čtvrtek 12.1.2012 v dopoledních hodinách se naše škola otevřela všem budoucím předškolákům. Ti měli možnost se se svými rodiči, prarodiči a s učitelkami MŠ podívat do vyučovací hodiny v 1.a 2.třídách.

Zájem byl opravdu veliký. Kdo přišel, sám viděl, že v hodinách se vystřídalo mnoho budoucích školáčků. Ti nynější se ukázali jako šikovní počtáři či čtenáři a dokázali všem, že se opravdu ve škole mají na co těšit.

Poděkování patří rodičům a učitelkám všech MŠ, které s dětmi naší školu navštívili a také našim žáčkům, kteří si pod vedením třídních učitelek připravili dárečky pro své budoucí spolužáky.

Mgr. Hana Blažková


11.01.2012 Košíková

Dne 11.1.2012se v tělocvičně konal přebor školy v košíkové mladších chlapců. Zúčastnila se družstva šesté a sedmých tříd. Pro šesťáky to byl první takový turnaj a v souboji se staršími soupeři to měli těžké. Se 7.A sehráli vyrovnané utkání a po trestných hodech dokonce vyhráli. Pro 7.A bylo nevýhodou, že se sešla pouze ve čtyřech hráčích! A tak vítězem se po dvou přesvědčivých vítězství stala 7.B. Všichni chlapci předvedli bojovné výkony a dobře si zahráli. Poznali však, že košíková je náročný sport a je třeba hodně trénovat, aby hra byla lepší. Většině hráčů chybí větší přehled, klid ve hře, uvolňování a přesnější střelba.Všechna družstva dostala diplomy a vítězové navíc ještě sladkou odměnu. Na fotografii vítězné družstvo 7.B

Celkové pořadí:

  • 7.B
  • 6.
  • 7.A

Mgr. Jaroslav Helcl

Naposledy změněno: čtvrtek, 28 únor 2013 23:39
  • Ohodnotit tuto položku
    (0 hlasů)
  • Zveřejněno v Archiv 2011/12
  • Zobrazeno 4438 krát
Více z této kategorie: « Únor 2012 Prosinec 2011 »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání