Administrátor

URL internetové stránky:

Projekt - Spolu to zvládneme 9. třída

Spolu
Velmi zajímavý a hlavně pravdivý projekt si 20.11.2012 připravila paní učitelka Lucie Gontkovičová pro 9. ročník. Projekt byl zaměřen na téma : Jaké je to žít s postižením? Paní učitelka si připravila prezentace, v níž byly fotografie a videa týkající se problematiky fyzického a mentálního postižení. Projekt trval 5 vyučovacích hodin. Kromě teorie bylo do projektu vloženo výtvarné umění. Všichni jsme si vyzkoušeli kreslit nohou, pusou, loktem, levou rukou a poslepu. Dále jsme se učili komunikovat beze slov a písmen. Opravdu to nebylo jednoduché a proto mají u nás lidé s postižením velký obdiv. Projekt nám otevřel oči a naučili jsme se jak se k těmto lidem chovat, jak jim pomoci a také, že se jim nemáme vnucovat - sami si umí o pomoc říci. Pokud i vy nevíte jak se k těmto lidem chovat, zadejte si v internetovém vyhledávači : www. chodicilide.cz . Věřte nebo ne, ale i oni mají své sny :-) Každý má právo žít podle svých představ....

Zuzana Kamírová - žákyně 9. ročníku

Výstava prací dětí školy - pozvánka

Muzeum Aš

Základní škola Aš, Hlávkova 26, 352 01, Aš

POZVÁNKA

na výstavu prací dětí školy

vernisáž proběhne

ve čtvrtek 7.3.2013 v 17 hodin v prostorách Muzea Aš

Na výstavě budou ke shlédnutí práce dětí z hodin výtvarné a pracovní výchovy a také práce členů „Fotografického kroužku“.

výstava potrvá

do 28.4.2013

Všichni jste srdečně zváni ☺

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS