Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Výročí Vlastovědného kroužku

Výročí
Na dlouho plánované oslavy 20.výročí „Vlastivědného kroužku" se v sobotu 20.4. sjelo více jak 40 současných i bývalých členů. Nejdříve jsme si prohlédli hrad Zvíkov a pak se vydali na vzpomínkovou čtyřhodinovou plavbu lodí po Orlické přehradě, při níž jsme si mohli prohlédnout zámek Orlík, hrad Zvíkov ze všech stran, Žďákovský most, železniční most v Červené nad Vltavou apod. Počasí nám navzdory předpovědi naštěstí přálo. Tadeáš Novotný, Kateřina Hurtová, Honza Krátký a Petr Soldán získali cestu jako jednu z cen soutěže, která probíhala na internetu. Poděkování patří všem, kteří sami vlastními prostředky vážili tak dlouhou cestu na naše společné setkání. Velký dík patří panu Sivulkovi, který naše žáky na Zvíkov dopravil.

Naposledy změněno: neděle, 05 květen 2013 22:09

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání