Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Den Země

Den Země
Letošní oslavy Dne Země probíhaly ve dvou částech. Nejdříve děti soutěžily o nejtěžší stříbrnou zeměkouli vyrobenou z alobalu. Soutěž trvala několik týdnů a její výsledky byly velmi vyrovnané. Nakonec zvítězila třída 2.B, která si za 2 kg těžkou zeměkouli odnesla zaslouženou sladkou odměnu. O nejdůležitější část oslav se pak postarala paní učitelka Gontkovičová, která se svými žáky přichystala výstavu, na níž se nacházely různé věci z PET lahví. Nejen děti z MŠ Neumannova, ale i všichni žáci školy mohly obdivovat nádherné a zajímavé věci. Ke shlédnutí tu byla botanická zahrada se spoustou nových druhů květin, zoologická zahrada s několika zvířaty apod. Největší pozornosti se však těšila rodina Simpsonových z populárního kresleného seriálu.

Naposledy změněno: neděle, 05 květen 2013 21:59

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání