Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Na návštěvě u jeho císařské Milosti

První výlet roku 2017se uskutečnil v sobotu 18.2. Početná skupinka žáků s doprovodem zamířila na královský hrad Karlštejn. Prohlídka interiérů královského paláce byla velmi zajímavá. Jen osobnost jeho císařské Milosti Karla IV. chyběla. Samozřejmě jsme si prošli i celý areál hradu, podívali se do studniční věže a utratili pár drobných v suvenýrech. Místo pěšího výšlapu na vyhlídku, jsme využili nabídky prohlédnout si muzeum voskových figurín v podhradí. Kromě známých osobností českých dějin se velkému zájmu těšila projekce v krasohledu.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání