Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Výstava Body the Exhibition

Výstava ještě oficiálně nezačala a naše škola již vlastnila několik vstupenek na tuto unikátní podívanou, kterou mohli lidé vidět naposledy před pěti lety. 18.3. vyrazilo do Prahy několik odvážlivců podívat se na preparovaná lidská těla a seznámit se blíže s orgány, jejich funkcemi i poškozením. Prohlídka probíhala pod odborným vedením dvou studentů medicíny. Právě díky nim byly dojmy úžasné. Téměř tříhodinou prohlídku vydrželi všichni bez úhony.

Možná proto, že se nikomu neudělalo nevolno během výstavy, vrhli se pak mnozí na atrakce Matějské pouti. Hovořit o tom, že i tuto zábavu všichni přežili ve zdraví, se dost dobře nedá...

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání