Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Osmáci na SPŠ Ostrov

I v letošním školním roce jsme využili milého pozvání vedení SPŠ v Ostrově na malou soutěž v technických dovednostech žáků osmých tříd. Z „Hlávkovky" vyrazila družstva dvě. Během dopoledne se soutěžící seznámili s mnoha činnostmi a obory technického charakteru. Mohli si například rozebrat různé druhy motorů, zkusit si výměnu kola na autě, naprogramovat si LEGO robota apod. A jak nakonec celé klání dopadlo? Kluci z 8.A skončili třetí a zástupci 8.B pak čtvrtí. ... ze čtyř. První a druhé místo obsadila družstva z „Kamenky".

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání