Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Pohár rozhlasu

Tato krásná atletická soutěž se konala 9.5.2017 na stadionu Krajinka v Chebu. Z Aše se zúčastnily školy Gymnázium, Okružní a my a ZŠ Hazlov. Za naší školu závodili žáci ze všech kategorií od 6.-9. tř. Za velmi chladného až mrazivého počasí závodili v těchto disciplínách: sprint, vytrvalost, štafeta, skok daleký a vysoký, hod míčkem a vrh koulí. Vzhledem k nepříznivému počasí jme neměli řádně natrénováno a tak jsme vybojovali pouze dvě 3. místa a jedno 4. místo. Avšak naše starší děvčata byla jediná ze všech škol, takže postoupila do okresního kola v Mariánských lázní. Soutěž byla dobře zorganizována. Děkujeme domu dětí z Chebu a pořádající chebské škole se kterou jsme se spojili, jelikož náš atletický stadion již nevyhovuje soutěžním podmínkám.
Dále děkuji všem žákům (kolem 40 závodníků), kteří reprezentovali naši školu. I když nestáli na stupni nejvyšším patřím jim dík za snahu a odvahu se utkat s jinými školami. A přeji spoustu dalších sportovních úspěchů.

Více z této kategorie: « Osmáci na SPŠ Ostrov Děčín »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání