Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Den matek

Dne 16. 5. 2017 si žáci našeho pěveckého sboru připravili pásmo písniček ke Dni matek. V programu byly písně veselé, smutné, hrané, známé i neznámé. Na závěr na každou maminku čekala kytička a společně zazpívaná jazykolamová písnička Strč prst skrz krk. Vystoupení se dětem povedlo a všem se líbilo. Děkujeme nejen maminkám, ale i tatínkům a ostatním členům rodiny, kteří se na vystoupení přišli v hojném počtu podívat.

Nejnovější od Mgr. Hana Kopecká

Více z této kategorie: « Děčín 650 let Mylau »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání