Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

650 let Mylau

Každoroční jarní festival evangelického gymnázia byl letos součástí oslav 650 let městečka Mylau. Opět jsme měli možnost, díky našim německým přátelům, zúčastnit se. Pravda, začátek byl značně hektický. Ve středu přišla pozvánka, ve čtvrtek odpoledne se podařilo zajistit přepravu, v pátek se sehnalo pár žáků a v sobotu se jelo. V místě byly připraveny mnohé atrakce, které k podobné příležitosti neodmyslitelně patří. Naše průvodkyně, paní Silvia Stollberg, nejdříve ukázala dětem interiér školy, což se kupodivu setkalo s poměrně velkým nadšením. Poté jsme vyrazili na rychlou prohlídku hradu a muzea, abychom se pak mohli věnovat volnému programu. Někdo běžel ke stánku s občerstvením, další zaútočil na stánek s losy a naprosto propadl hazardu, odvážný se nechal povozit hasičským autem... Poděkování si zaslouží nejen organizátoři, ale i pan Sivulka, neboť jen díky němu byla bleskurychle zajištěna doprava a my o příjemně strávené sobotní odpoledne nepřišli.

Více z této kategorie: « Den matek Havíři v Příbrami »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání