Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Expedice Valašsko

Hned první den prázdnin vyrazilo 23 odvážlivců z Hlávkovy školy na tradiční devítidenní prázdninový pobyt, který letos směřoval na Valašsko.

Po dlouhé cestě skupinka dorazila do Valašského Meziříčí a v domově mládeže místní průmyslové školy si vytvořila základnu pro poznávací výpady do širokého a dalekého okolí. Díky nádhernému počasí mohly děti poznat velký kus regionu. Mimo jiné balancovaly nad nejhlubší propastí světa v Hranicích na Moravě, obdivovaly práce kovářů na hradě Helfštýně, v Lipníku nad Bečvou vylezly na unikátní střešní zahradu, prošly a projely pamětihodnostmi Kroměříže, rozhlédly se po vrcholcích Beskyd, navštívily boha Radegasta, ochutnaly Štramberské uši, podívaly se do obydlí neandrtálců na Šipce, obdivovaly automobily v kopřivnickém technickém muzeu, pohladily si rejnoky v zoologické zahradě v Lešné u Zlína, sestoupily do nejteplejších jeskyní u nás, svezly se lanovkou ve Frenštátě pod Radhoštěm a nevynechaly ani „dřevěné městečko" v Rožnově. Velmi nabitý program byl splněn na 100%. Domů se všichni vrátili unavení a v následujících volných dnech pak doháněli spánkový deficit, který si za těch osm nocí vytvořili.

Pobyt na Valašsku byl vyvrcholením 25. výročí cestování a poznávání naší krásné vlasti.

Více z této kategorie: « Cestujeme 25 let

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání