Mgr. Hana Kopecká

URL internetové stránky:

Den matek

Dne 16. 5. 2017 si žáci našeho pěveckého sboru připravili pásmo písniček ke Dni matek. V programu byly písně veselé, smutné, hrané, známé i neznámé. Na závěr na každou maminku čekala kytička a společně zazpívaná jazykolamová písnička Strč prst skrz krk. Vystoupení se dětem povedlo a všem se líbilo. Děkujeme nejen maminkám, ale i tatínkům a ostatním členům rodiny, kteří se na vystoupení přišli v hojném počtu podívat.

Druháčci a advent

Od začátku školního roku čas utekl jako voda a přinesl nám dobu adventní. Tato doba by měla být naplněna rozjímáním a dobročinností. Ve shonu dnešního světa se na to často zapomíná. Lidé jsou ustaraní, stále někam pospíchají a je pro ně těžké se zastavit a chvilku se zamyslit nad pravým významem nadcházejících svátků.

Naši druháčci měli v adventní době pěkně napilno. Dne 16. 12. děti z 2. C a 2. B zavítaly do nákupního centra TESCA, kde svým zpěvem udělaly radost spoustě nakupujících. Děti z 2. A zde vystoupily 19. 12.. Lidé s košíky se na chvíli zastavili a s chutí si s námi zazpívali známé koledy. Jako dáreček od nás zazněla písnička Světové Vánoce, která pochází od Z. Svěráka a J. Uhlíře. Tuto písničku se naučili i zaměstnanci obchodu. Za svůj zpěv byli žáci odměněni sladkostmi a drobným darem. V pondělí 19. 12. jsme navštívili Domov s pečovatelskou službou v Aši a Carvac. Pro děti i dospělé bylo toto setkání nevšedním a obohacujícím zážitkem.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS