Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Mylau 1

Mylau 1
20.září letošního školního roku „začal" projekt přeshraniční spolupráce se školou v saském Mylau. Naši žáci se v rámci projektu zúčastnili přednášky o reformaci, kterou vedla paní Jana Kočišová z ašského muzea. Účastníci se mohli seznámit s osobnostmi evropské reformace. Též se obeznámili s činnostmi, které v rámci projektu budou vykonávat (instalace výstavy, evidence muzejních předmětů apod.). Poté si prohlédli expozici o ašském evangelickém kostele. Následně navštívili i místo, kde kostel až do roku 1960 stál, a podívali se k pomníku Martina Luthera.

Naposledy změněno: pondělí, 14 říjen 2013 13:00

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání