Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Mylau 2

Mylau 2
První říjnovou středu nás navštívili žáci základní školy Astrid Lingrenové v Plavně. Návštěva se uskutečnila v rámci dalšího přeshraničního projektu Hammerpark Plauen / lesopark Aš. Po nezbytném posilnění si německé děti prohlédly školu a v tělocvičně absolvovaly rytmické hry, které si sami připravily. Samozřejmě, že zapojeni byli i naši žáci Hlavní část programu byla věnována představení informačních letáků a tabulí. Čtvrťáci z Plavna nám ukázali svou školu, pohovořili o městě a o osobnosti spisovatelky Astrid Lingrenové. My jsme zase představili informační tabule. Ty by se měly stát součástí lesoparku pod Hlávkovou školou. Krásné počasí jsme využili i k prohlídce parku, kterým nás zasvěceně provedl pan Duchaj, člen místního rybářského spolku. Po společném obědě se naše i německé děti rozloučily s tím, že se setkají opět příští rok na jaře. Tentokrát v Plavně. Návštěva u nás je plánována až na červen roku 2014.

Naposledy změněno: pondělí, 14 říjen 2013 13:01

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání