Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Se studenty z Mylau na SOOSu

V pondělí 12.10.2015 k nám přijeli němečtí studenti ze saského Mylau, aby strávili s našimi žáky dopoledne v NPR SOOS a ve Františkových Lázních. Akce se uskutečnila v rámci studijního pobytu našich dětí v Mylau (letos to bylo již potřetí, co se vybraní žáci školy mohli účastnit výuky u německých sousedů). Počasí nám přálo. Prohlédli jsme si naučnou stezku i obě muzea a prošli se po Františkových Lázních. Po společném obědě jsme se přesunuli zpět do Aše, kde akce skončila. V následujících dnech probíhaly naplánované výlety na německé straně.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání