Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Turnaj v košíkové

Ve čtvrtek 18.2.2016 se konalo okrskové kolo soutěže v košíkové chlapců i dívek. Poprvé se tento turnaj hrál v nové tělocvičně školy v Hazlově, která je velmi krásná. Naše družstvo dívek ve složení Hošťálková, Holoubková, Děkanová, Trulíková a Lamková mělo pouze jednoho soupeře, družstvo Gymnázia. A děvčata to měla velmi těžké, protože soupeřky byly lepší díky pravidelnému trénování. Navíc hrát pouze v pěti bylo velmi vyčerpávající. A přestože dívky vysoko prohrály, je třeba je pochválit za snahu a bojovnost.

Turnaje chlapců se zúčastnily čtyři družstva a turnaj byl velmi vyrovnaný. Složení našeho družstva bylo Nidl, Seifert, Lumpe, Fiala, Carvajal, Drapák, Sládeček a Mudroch. První zápas jsme prohráli díky nerozehranosti a taktické naivitě pouze o jeden koš s pozdějším vítězem, družstvem ZŠ Okružní. Rovněž v druhém utkání jsme podlehli, tentokrát ZŠ Hazlov. A tak jsme se soustředili na poslední zápas, kdy naším soupeřem bylo družstvo Gymnázia, které již mělo jedno vítězství. Po velmi dobrém výkonu a dodržování taktiky jsme vyhráli těsně o dva body. O konečném pořadí tak rozhodovalo skóre tří družstev , s jedním vítězstvím. A tak naše družstvo skončilo třetí, což je dobré, ale při troše štěstí a disciplinovanosti ve hře to mohlo být i lepší. Snad tedy příště, kdy většina našich hráčů ještě zůstává ve škole.

Na závěr turnaje dostaly družstva jako cenu míč a každý hráč medaili.

Mgr. Jaroslav Helcl

Učitel: Matematiky, Tělesné výchovy.

E-mail: jaroslav.helcl@zshlavkova.eu

Internetová stránka: www.zshlavkova.cz

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání