Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Sportovní den

Ve čtvrtek 23.června se konal sportovní den pro žáky 6.-9. ročníku. Oproti minulým rokům se konal poprvé na našem školním hřišti, což se ukázalo jako dobré rozhodnutí. Počasí soutěžícím přálo víc než dost, ale i přes velké horko se všichni snažili o nejlepší výkony a ty se rozhodně v mnoha případech dostavily. Soutěž byla připravena jako přebor školy v lehké atletice jednotlivců v disciplínách běh na 60 metrů, skok daleký, vrh koulí a hod plným míčem. Poslední disciplínou byly štafeta třídních družstev. Všichni žáci dostali občerstvení, nejlepší pak sladké odměny, to vše z prostředků Spolku rodičů a přátel školy ZŠ Hlávkova.

Mgr. Jaroslav Helcl

Učitel: Matematiky, Tělesné výchovy.

E-mail: jaroslav.helcl@zshlavkova.eu

Internetová stránka: www.zshlavkova.cz

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání