Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Předvánoční výlet do jižních Čech

V sobotu 17.12. jsme se vydali na tradiční předvánoční výlet. Tentokrát nás kroky zavedly do okolí jednoho z našich nejkrásnějších zámků. Určitě tušíte, že šlo o Hlubokou. Cesta autobusem proběhla bez větších problémů, takže jsme na místo dorazili s hodinovým předstihem. Následovala mrazivá procházka kolem zámku a pak čekání na prohlídku v teple pokladny. Po absolvování zimní prohlídkové trasy jsme se vydali do cíle naší cesty. Chtěli jsme se podívat na vánočně nasvícenou ZOO na Ohradě. Díky nepříznivému počasí jsme si mohli zoologickou zahradu projít v klidu a v pohodě bez zbytečného tlačení. Nádherná vánoční výzdoba vynikla hlavně po západu slunce. Tisíce světel, světlené efekty, promítání, to vše se všem určitě líbilo.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání