Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Návštěva v Plavně (září 2017)

V prvním školním týdnu proběhla další akce v rámci přeshraniční spolupráce Hlávkovy školy s partnerskou školou v Plavně. Dvacet čtyři žáků vyrazilo na třídenní pobyt do plavenského ekocentra Pfaffengut. Zde byly připraveny různé aktivity, které se týkaly životního prostředí. První den se děti seznamovaly s energií větru, slunce, zabývaly se šířením zvuku apod. Druhý den následovala návštěva Hammerparku, kde žáci prováděli pokusy, díky nimž se snažili poznat ekosystém obnoveného parku. Odpoledne pak vyrazili na návštěvu lanového centra, odkud je bylo těžké dostat zpět na základnu. Poslední den byl věnován zábavnému víceboji v netradičních disciplínách. Celý pobyt byl zpestřen nocováním na seně.

Velké poděkování patří našim německým partnerům, kteří celé setkání připravili na jedničku s hvězdičkou, paní učitelce Abrahamové, že s dětmi trávila veškerý čas a také rodičům, že se nezalekli „bojových" podmínek ubytování a své ratolesti na setkání pustili.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání