Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Lovecký zámeček Kozel

V letošním školním roce je to již 25 let, co žáci školy poznávají různá zajímavá místa naší vlasti. Již 25 let cestujeme křížem krážem po republice.

První výlet jubilejního roku se uskutečnil v sobotu 7.10.2017. Vyrazili jsme na lovecký zámeček Kozel nedaleko Plzně. Čekal nás nádherný podzimní den. Nejdříve jsme si prohlédli okolí zámku. Poté většina využila možnosti posezení v zámecké cukrárně, kde čekala na začátek prohlídky.

Pravda, paní průvodkyně byla hned v úvodu vyvedena z míry Teovým objetím. Ale velmi rychle se srovnala a připravila nám zajímavou prohlídku po zámeckých interiérech. Prošli jsme si komnaty hostů i panstva a prohlídku zakončili v malém zámeckém divadélku.

Více z této kategorie: « Recyklohraní Beseda s pamětníkem »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání