Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Strašidelný les 2017

Je pátek 3. 11. 2017. Před základní školou v Hlávkově ulici se shromažďují lidé, blikají světýlka lampionů a všichni jsou plni napětí. Jak by také ne. Vždyť všechny účastníky čeká cesta strašidelným lesem  Již tradiční akci pro děti i jejich rodiče připravily paní učitelky Šárka Kovandová a Jana Eretová. Letošní ročník se obzvláště vydařil. Přišlo neuvěřitelné množství lidí.

V půl šesté večer zahájil program samotný Ronald Reagan, kterému se podařilo z hrobu vyvolat Vladimíra Iljiče Lenina, jenž všechny účastníky doprovodil na začátek strašidelné lesy a pak odešel odpočívat do svého mauzolea. Všichni odvážlivci museli projít mnoha úskalími s mnoha děsivými a strašidelnými bytostmi. Naštěstí na konci čekaly dvě milé čarodějnice, které všechny přeživší počastovali kouzelným čajem a sladkou dobrůtkou.

Velké poděkování patří nejen oběma organizátorkám, ale i dětem za jejich neuvěřitelně strašlivé masky, a také všem maminkám, babičkám, tatínkům, dědečkům, kteří se podíleli na občerstvení. Díky moc.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání