Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Okresní kolo odznaku všestrannosti

Ve středu 21.3.2018 se žáci naší školy zúčastnili sportovní soutěže nazývané OVOV. Jde o soutěž ve všestrannosti, která se skládá z pěti disciplín. J to skoky přes švihalo, kliky, hod plným míčem trojskok a driblování košíkářským míčem nebo běh na 1000 metrů. V tělocvičně školy ve Františkových Lázních se sjelo sedm družstev z celého okresu. Naše družstvo tvořili žáci Lenka Kučová, Barbora Argalášová, Beata Hlavicová, Julie Hariňová, Lukáš Strnad, Pavel Lath, Josef Pleško a Matyáš Marek. Příliš se jim nevedlo, v soutěži skončili na posledním šestém místě. Odnesli si tak poznatek, že k úspěchu vede jen tvrdá práce a pravidelný trénink v hodinách tělesné výchovy i v soukromí. Lépe dopadla Sára Kločáková, která v soutěži jednotlivců skončila na druhém místě a postoupila do krajského finále, které se bude konat v květnu v Ostrově.

Mgr. Jaroslav Helcl

Učitel: Matematiky, Tělesné výchovy.

E-mail: jaroslav.helcl@zshlavkova.eu

Internetová stránka: www.zshlavkova.cz

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání