Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Předvánoční Písek

Předvánoční čas jsme si letos zajeli zpříjemnit do jihočeského Písku. Počasí sice vypadalo jako na jaře, ale to nikomu z nás nevadilo. Nejdříve jsme si prohlédli nejstarší kamenný most v Čechách a pak jsme navštívili expozice v písecké sladovně. Nejdříve se děti seznámily s životem v mraveništi, kde se pořádně vydováděly v ojedinělé expozici. Následovala prohlídka výstavy známých českých ilustrátorů knížek pro děti. Poté jsme se rozdělili na dvě skupinky. Jedna vyrazila do města po předvánočních nákupech a vánočních atrakcích a druhá se odvážně vydala do písecké svíčkárny. Zde si mohli dospělí i děti vyrobit netradiční a originální vánoční dárky v podobě barevných svíček, dóziček s koupelovou solí apod. Je nutno dodat, že se všechny výrobky povedly a pod vánočním stromečkem určitě udělaly všem obdarovaným radost.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání