Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Cestujeme 25 let

Je sobota 12. května 2018, krásné a slunečné počasí. K plzeňské zoologické zahradě se blíží dav dětí a dospělých... Že by další „hlávkovácký" výlet? Jistě, ale tentokrát je něčím zvláštní – je slavnostní.

Již 25 let cestují žáci ZŠ v Hlávkově ulici po zajímavostech naší vlasti. Za tu bodu prošly „Vlastivědným kroužkem" desítky a desítky dětí, které navštívily mnoho pamětihodností, najezdily tisíce kilometrů a stovky jich našlapaly...

Mnozí z bývalých členů kroužku se sešli spolu s těmi současnými na slavnostním setkání, které se uskutečnilo právě v sobotu 12. května v Plzni. Nejdříve se prošli částí zoologické zahrady, aby se následně dostavili na místo setkání. Chvilku po jedenácté hodině dopolední se na vyhlídce pod statkem objevilo na sedmdesát oslavenců. Po slavnostním přípitku se vzpomínalo na výlety, které dnes již patří do historie. Bylo to milé setkání, z něhož si každý účastník odnesl jako dárek pamětní list a pohlednice.

Velké poděkování zaslouží všichni, kteří pomáhali při organizaci slavnostního výletu a v neposlední řadě i ti, kteří vážili dlouhou cestu, aby se setkání zúčastnili a zavzpomínali na školní léta.

Více z této kategorie: « Rabí Expedice Valašsko »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání