Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

eduroam [en]

eduroam logo

The eduroam wireless network is an international network that allows you to connect to the Internet free of charge wherever it is called eduroam (not only in our school, but also in other institutions that are connected to the eduroam network and provide this connection. users from other organizations connected to the eduroam network can also sign in to our school using their own login information that they use in their home organization.

Naposledy změněno: pátek, 02 srpen 2019 11:12

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání