Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Zimní návštěva z Plavna

Ve čtvrtek 20. prosince se v rámci projektu „Hammerpark Plauen . lesopark Aš" uskutečnilo další setkání žáků naší školy a školy z Plavna. Deváťáci si pro německé hosty a spolužáky z osmé třídy připravili soutěžní cestu lesoparkem. Smíšené skupiny musely plnit úkoly s přírodovědnou tématikou. Nejlepší soutěžící pak byli po zásluze odměněni. Po obědě se pak odehrálo sportovní utkání ve vybíjené. Tady byli rychlejší a pohotovější hosté z Německa. Společnou fotkou u vánočního stromečku setkání skončilo.

Poděkování patří všem, kteří se na přípravě podíleli, žákům deváté třídy za pomoc při organizaci a paní učitelce Abrahamové za tlumočení a maximální péči na německé studenty.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání