Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

ZŠ Hlávkova zastavena až v krajském kole v McDonald´s Cupu

Úspěšné tažení zaznamenali žáci ZŠ Hlávkova 1.stupně, kteří se svou dravostí probojovali až do krajského finále v Mini kopané. Tento velmi povedený výsledek odstartoval již 7.5. v okrskovém kole, kde naši žáci vybojovali po zcela famózním vystoupení 1.místo. Vzhledem k postupovému klíči, kde do okresního kola postupoval nejlepší tým, si tak naši žáci zcela zaslouženě vybojovali hrát o postup do krajského finále. I zde se našim žákům z 1.st. velmi dařilo a po třech výhrách a jedné porážce se tak mohli těšit do krajského kola v Sokolově a zaslouženě tak bojovat o postup do celostátního kola v Mini kopané, kde však před tím naši soupeři byli již týmy z celého Karlovarského kraje a to: ZŠ Karlovy Vary, ZŠ Ostrov, ZŠ Mariánské Lázně, ZŠ Sokolov a ZŠ Chodov.

1.zápas sehrálo naše družstvo proti týmu z Mariánských Lázní. Jednalo se tak o odvetu z okresního kola, kde naši žáci šťastně zvítězili 1:0. Nyní však po slibném začátku a neproměněné penaltě za stavu 0 : 0 odešli poraženi 2 : 0. K dalšímu utkání nastupovali proti družstvu ZŠ Chodov. Po slibném úvodu a vstřelení branky po dvaceti sekundách hry naše družstvo drželo těsný náskok 1: 0 až do poslední minuty utkání, kde však přišlo zaváhání naší obrany a vyrovnání skóre 1 : 1. Dalším vyzyvatelem našeho družstva byl domácí celek Sokolova. Tento zápas byl v jednoznačné režii domácích, a tak naše družstvo odešlo poraženo 3 : 0. K vylepšení nejen bodového skóre měl být zápas s družstvem ZŠ Ostrov. Po slibném úvodu a vedení 2 : 0 přišla však krize v podobě fyzických sil, a tak nás soupeř z Ostrova přehrál v konečných 5: 2. K poslednímu zápasu jsme nastoupili proti Karlovým Varům, kde rozdíl ve skóre skončil pro soupeře 3 : 0. Celkově jsme tedy obsadili poslední místo se ziskem jednoho bodu a skórem 3 : 14.

Naše vystoupení v Krajském kole rozhodně není ostudou. Žáci podali nadstandardní výkony napříč koly okrskovém, okresním i krajském. Za výbornou hru a nasazení ve všech zápasech patří ocenění a uznání všem žákům a to jmenovitě: Alex Mišin, Dominik Kopčík, Peter Bidermann, Samuel Rostáš, Vojtěch Pilař, Adam Němčík, Lukáš Hradský, Adam Dolejš, Dominik Bartoš.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání