2. učitelský ples

Což takhle dát si Charleston - 2. učitelský ples

V sobotu 18.března 2023 pořádala Hlávkova škola 2.učitelský ples. Tématem celého večera se stala 30.léta 20.stol. – doba Charlestonu, divokých večírků, dam oblečených ve flitrových šatech s čelenkami a mužů v kšandách s mafiánskými klobouky.
O úvodní rozcvičku se postaraly malé gymnastky, svěřenkyně Lenky Polákové a Ireny Effenbergerové. Dále následovalo hlášení školního rozhlasu. V něm ředitel školy Petr Mach popřál všem zúčastněným dobrou zábavu. Jak to vypadá v ranní sborovně se mohli všichni přesvědčit na vlastní oči v předtančení holky k nakousnutí. A že to ve sborovně žije! O velké přestávce se prodávala tombola a ocenili se zaměstnanci školy. Bez nich by se chod některých ašských pedagogických ústavů jen těžko obešel – sekretářka ZŠ Hlávkova, školník ZŠ Kamenná a zástupkyně ředitele Základní školy speciální. Dále následovalo výchovné taneční vystoupení kankánových tanečnic ze ZUŠ Aš. Přesně o půlnoci se učitelský sbor vydal na školní výlet s názvem peklo na zemi, aneb jak neskončit v blázinci. Přes všechna úskalí na cestě, zdárně všichni účastníci zájezdu dorazili do cíle.
A pak už se jen tančilo, zpívalo a veselilo. Velké poděkování patří celému organizačnímu týmu pod vedení Jany Jelínkové, kreativnímu týmu pod vedením Šárky Kovandové a Gábiny Vrtíškové. Dále všem účinkujícím pedagogům, hudební skupině Amy Winehouse Tribute Band CZ a v neposlední řadě moderátorkám Anně Pokorné a Pavle Hoškové. Vše klaplo na jedničku a už teď se těšíme na další ročník.