Demolice soupeřů ve čtvrtfinálovém kole Laser game v podání našich žáků 9.tříd

Dne 4.října proběhlo čtvrtfinálové kolo v Laser game v Karlových Varech. Za naši školu startovala dvě družstva žáků. První družstvo reprezentovali Dominik Kopčík, Adam Dolejš, Karel Stehlík a Lukáš Hradský. Druhé družstvo bylo ve složení Jaroslav Hošek, Petr Biederman, Vojtěch Mazák a Jakub Kupeček.

Cílem všech čtyř kol, která byla naplánovaná od pořadatelů, bylo deaktivovat co nejvíce terčů za 15 minut a prokázat nejen fyzickou kondici, ale také postřeh, strategické myšlení a týmovou spolupráci. Na naše dva týmy nestačila nejen čtyři družstva ze ZŠ Okružní, ale ani dvě družstva ze ZŠ Hazlov. Naši borci si tak v klidu pohlídali snadný postup do semifinálového kola, který se uskuteční v průběhu listopadu.

Je potřeba zmínit, že v závěrečném kole (finálovém) první družstvo nasbíralo neuvěřitelných 100729 bodů, to je o necelých 30 000 bodů víc, než druhé družstvo, které mělo 76521 bodů. Soupeřům z Hazlova a Okružní tak utekli o 50 000 bodů.

Za předvedený výkon patří poděkování všem reprezentantům školy, zároveň i organizátorům za hladký průběh celé akce.

Těšíme se na semifinále, a už teď můžeme přemýšlet nad tím, zdali naši borci překonají hranici 100729 bodů.....

R. Novák