close

Přespolní běh

S novým školním rokem se rozjela i nová sezóna sportovních akcí. První soutěží letošního podzimu byl přespolní běh, kterého se účastnili žáci 1. i 2. stupně. Týmy žáků prvního stupně postoupili do dalšího kola v obou kategoriích. Celkovým vítězem kategorie 1.-3. tříd byl Adam Bartošek, nejlepší běžkyní byla Ellen Říčanová. Krásné třetí místo obsadila Sofie Kuzmová. Kategorii 4.-5. tříd vyhrála za dívky Karolína Burešová. Z druhého stupně postoupil tým 6.-7. tříd. Zde excelovali Dominika Jančok, který si vyběhl první místo a Jakub Žoha druhé. Na třetím místě u dívek se umístila Ester Tobková.

I přes nepříznivé počasí se akce velmi vydařila, žáci podali výborné výkony a všichni jsme si to užili.