Vánoční jarmark

Jak už bývá zvykem na naší škole, letos se uskutečnil přes všechna covidová úskalí Vánoční jarmark. Samozřejmě za dodržování hygienických opatření. Účast byla hojná a tak žáci i paní učitelky, které se podíleli na výrobě krásných vánočních ozdob, dekorací a dobrot mohli být spokojení. Krásný pohled byl na rodiče a prarodiče, známé i kamarády, jak si z jarmarku odnášejí plné košíky krásných věcí. Radost pohledět.
Žáci 8.B si připravili drobné pohoštění. Hezky se Vánočně vymódili a nabízeli dobroty, které upekli. I některé paní učitelky přidaly ruce k dílu a přinesli dobroty. Výtěžek poputuje na Adopci na dálku našemu chlapci z Kambodži. Do kasičky mohou přispívat i jednotlivé třídy z výtěžku z jarmarku nebo každý dospělí osobně.
Tímto všem mockrát děkujeme.